TVT Digital Technology  je jeden z najväčších výrobcov bezpečnostných kamerových systémov na svete. Produkty TVT sú medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbené, keďže predstavujú kvalitný a spoľahlivý kamerový systém za výhodnú cenu. Sú využívane pri monitorovaní firemných priestorov, obchodov, škôl aj domácnosti. V oblasti kamerových systémov TVT ponúka všetky v súčasnosti dostupné technológie: IP, AHD, TVI, SDI, Analóg (prehľad technológii nájdete tu prehľad technológii)

Nový firmvér má označenie N9000 aktuálne vo verzii 1.0.3. a prináša nové grafické rozhranie a funkcie (aktualizácia zo starších firmvérov FW 3.0.0 - 3.4.5 na N9000 nie je možná). Momentálne je dostupný na nových IP záznamníkoch s modelovým označením: TD-3204H1, TD-3204H1-4P, TD-3208H1, TD-3216H1 a niektorých starších zariadeniach s označením TD-2808NE-C.

Firmvér N9000 obsahuje viacero zmien a vylepšení oproti starším verziám:

  • nové grafické prostredie
  • nová štruktúra programu, rýchla odozva, vysoká rýchlosť dekódovania
  • podpora kompresie H.265
  • podpora rozlíšenia 4K
  • nová práca so záznamom: smart record / search / backup
  • snímkovanie 25/30 fps pri 5MP
  • podpora 6TB HDD
  • menu kompletne v slovenskom aj českom jazyku

Grafické prostredie

N9000 ma nové grafické rozhranie, ktoré prešlo viacerými zmenami oproti predchádzajúcim verziám. Pri prvom spustení Vás nastavením prevedie jednoduchý sprievodca.


graficke prostredie

Grafické prostredie je jednoduchšie, prehľadnejšie a intuitívnejšie pri používaní. Nový dizajn menu "Štart" a panelu "Rýchleho spustenia" v spodnej časti umožňuje rýchlejšiu a ľahšiu prácu so zariadením. Výhodu je že ak sa práve nachádzate v jednej podkategórii nemusíte sa zložito preklikávať do inej, všetky karty sú prepojené takže Vám stačí jedno kliknutie.

Pridanie kamier

Zariadenie automatický detekuje kamery dostupné v sieti. Pridať kamery je možné jednotlivo alebo všetky naraz. Kamery sa môžu pridávať aj priamo v "Živom náhľade"

pridanie kamier

 

Nahrávanie

N9000 podporuje dual-stream a zobrazenie viacerých kanálov súčasne pri prehrávaní záznamu. Môžete maximálne využiť kapacitu úložného priestoru nastavením rozlíšenia a dátového toku (nižšie pre "normálne" udalosti a vyššie pre poplachové udalosti).

bitrate

Nahrávanie je možné nastaviť podľa typu udalosti: detekcia pohybu , poplachová udalosť, plánovač. Stream z kamery sa dá nahrávať na rôzne HDD priradením kamery ku konkrétnej diskovej skupine v časti "Režim úložiska"

Prehrávanie záznamu

Časová os sa nachádza na pravej strane, rôzne typy nahrávaných udalosti sú rozlíšené farebne (manuálny záznam, poplachová udalosť, detekcia pohybu, plánovač.

zaznam

Pre lepší prehľad môžeme časovú os priblížiť a posúvať sa po nej dá jednoducho pomocou kolieska myši. Ďalšiu kameru pridáte pre zobrazenie kedykoľvek počas prehrávania a súčasne je možné zobraziť až 16 kanálov.

Vzdialený prístup

Dôležitú funkciu vzdialeného prístupu, umožňujúcu prístup na Vaše zariadenie odkiaľkoľvek kde je dostupné internetové pripojenie ponúka samozrejme aj N9000.

webove rozhranie

Pripojiť sa môžete cez rozhranie Vášho webového prehliadača. Pre jednoduchú orientáciu je štruktúra veľmi podobná grafickému prostrediu N9000 na záznamníku.

Vzdialený prístup je možný aj pomocou voľne dostupného softvéru na PC alebo mobilných aplikácii.

 

CMS softvér pre PC: NVMS1000

CMS softver

Aplikácia pre smartfóny: Super Live Plus

mobilna aplikacia
Zaujímavou funkciou dostupnou pri všetkých záznamníkoch TVT (vrátane staršej verzie firmvéru) je možnosť pripojiť sa na zariadenie jednoducho iba s využitím číselného alebo QR kódu. Pre prístup na zariadenie z vonkajšej siete je potrebné mať buď verejnú IP alebo nastaviť DDNS.  Pridelenie verejnej IP je nutné žiadať u poskytovateľa Vášho internetového pripojenia a vo väčšine prípadov ja táto služba spoplatnená. So záznamníkom TVT nepotrebuje bežný užívateľ žiadne pokročilé sieťové znalosti ani platiť dodatočné poplatky pre providera, stačí iba naskenovať QR kód cez mobilnú aplikáciu (Super Live Plus) alebo zadať číselný kód do CMS softvéru (NVMS-1000).

 

Pozrite si našu ponuku záznamníkov TVT:

   zaznamniky